
Analog Devices Inc.
型号:
ADSP-21489KSWZ-4A
封装:
100-LQFP-EP (14x14)
批次:
-
描述:
IC SHARC AUDIO DSP 100LQFP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$29.678
$29.678
10
$27.37615
$273.7615
25
$26.14552
$653.638
80
$23.377011
$1870.16088
230
$22.300462
$5129.10626
440
$21.223902
$9338.51688
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Non-Volatile Memory | External |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 100-LQFP-EP (14x14) |
| Series | SHARC® |
| Clock Rate | 400MHz |
| Type | Floating Point |
| Package / Case | 100-LQFP Exposed Pad |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Core | 1.10V |
| Voltage - I/O | 3.30V |
| Package | Tray |
| Interface | EBI/EMI, DAI, I²C, SPI, SPORT, UART/USART |
| On-Chip RAM | 5Mbit |
| Base Product Number | ADSP-21489 |