
Texas Instruments
型号:
ADS117L11IRUKT
封装:
20-WQFN (3x3)
批次:
-
描述:
16-BIT, 400-KSPS, LOW-POWER, WID
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.8275
$11.8275
10
$10.86895
$108.6895
25
$10.41846
$260.4615
100
$9.17947
$917.947
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply, Digital | 1.65V ~ 5.5V |
| Input Type | Differential |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Configuration | MUX-ADC |
| Architecture | Sigma-Delta |
| Data Interface | SPI |
| Voltage - Supply, Analog | 1.65V ~ 5.5V, 2.85V ~ 5.5V, 4.5V ~ 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-WQFN (3x3) |
| Reference Type | External |
| Series | - |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Ratio - S/H:ADC | 0:1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | - |
| Number of Bits | 16 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sampling Rate (Per Second) | 1.067M |