
Analog Devices Inc.
型号:
ADR292FRZ
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.7015
$12.7015
10
$11.67265
$116.7265
25
$11.1891
$279.7275
100
$9.85853
$985.853
250
$9.374676
$2343.669
500
$8.769849
$4384.9245
1000
$8.044068
$8044.068
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 12µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Tolerance | ±0.1% |
| Current - Output | 5 mA |
| Temperature Coefficient | 15ppm/°C |
| Current - Supply | 18µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | XFET® |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 4.096V |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 5V ~ 15V |
| Base Product Number | ADR292 |