
Analog Devices Inc.
型号:
ADR02AUJZ-REEL7
封装:
TSOT-23-5
批次:
-
描述:
IC VREF SERIES 0.1% TSOT5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.5815
$3.5815
10
$3.21765
$32.1765
25
$3.0419
$76.0475
100
$2.63625
$263.625
250
$2.501084
$625.271
500
$2.244223
$1122.1115
1000
$1.892723
$1892.723
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 10µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Tolerance | ±0.1% |
| Current - Output | 10 mA |
| Temperature Coefficient | 25ppm/°C |
| Current - Supply | 1mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TSOT-23-5 |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 7V ~ 36V |
| Base Product Number | ADR02 |