
Analog Devices Inc.
型号:
ADM3202ANZ
封装:
16-PDIP
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.712
$4.712
10
$4.23415
$42.3415
25
$4.00254
$100.0635
100
$3.46883
$346.883
250
$3.290914
$822.7285
500
$2.952942
$1476.471
1000
$2.490425
$2490.425
2500
$2.365899
$5914.7475
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Receiver Hysteresis | 400 mV |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 460Kbps |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | ADM3202 |