
Analog Devices Inc.
型号:
ADM1293-1BACPZ
封装:
16-LFCSP-WQ (4x4)
批次:
-
描述:
IC MONITOR QUAD UV/OV 16LFCSP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.716
$10.716
10
$9.84865
$98.4865
25
$9.44034
$236.0085
80
$8.317611
$665.40888
230
$7.909368
$1819.15464
440
$7.399094
$3255.60136
945
$6.786762
$6413.49009
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Current - Supply | 3.6mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-LFCSP-WQ (4x4) |
| Voltage - I/O Low | 0.4V, 0.8V, 1.5V |
| Series | - |
| Input Impedance | - |
| Measurement Error | - |
| Package / Case | 16-WQFN Exposed Pad, CSP |
| Meter Type | Single Phase |
| Voltage - Supply | 2.95 V ~ 20 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tray |
| Voltage - I/O High | 1.1V |
| Base Product Number | ADM1293 |