
Analog Devices Inc.
型号:
ADG333ABNZ
封装:
20-PDIP
批次:
-
描述:
IC SWITCH SPDT X 4 45OHM 20DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.0415
$10.0415
10
$9.06965
$90.6965
25
$8.64804
$216.201
100
$7.508895
$750.8895
250
$7.171398
$1792.8495
500
$6.538641
$3269.3205
1000
$5.694946
$5694.946
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 250pA |
| Crosstalk | -85dB @ 1MHz |
| -3db Bandwidth | - |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 5Ohm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±3V ~ 20V |
| Supplier Device Package | 20-PDIP |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 3V ~ 30V |
| Series | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 7pF |
| Package / Case | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 45Ohm |
| Switch Circuit | SPDT |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Charge Injection | 2pC |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 90ns, 80ns (Typ) |
| Base Product Number | ADG333 |