
Analog Devices Inc.
型号:
ADF4208BRUZ
封装:
20-TSSOP
批次:
-
描述:
IC CLK/FREQ SYNTH 20TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.6025
$6.6025
10
$5.966
$59.66
25
$5.68898
$142.2245
100
$4.93962
$493.962
250
$4.717586
$1179.3965
500
$4.301315
$2150.6575
1000
$3.746306
$3746.306
2500
$3.607558
$9018.895
请发送询价,我们将立即回复。
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 3:1 |
| Differential - Input:Output | Yes/No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | - |
| PLL | Yes |
| Input | CMOS, TTL |
| Type | Clock/Frequency Synthesizer (RF) |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Output | Clock |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 2GHz |
| Base Product Number | ADF4208 |