
Analog Devices Inc.
型号:
AD8603AUJZ-REEL7
封装:
TSOT-23-5
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TSOT23-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.641
$2.641
10
$2.37025
$23.7025
25
$2.2363
$55.9075
100
$1.90532
$190.532
250
$1.78904
$447.26
500
$1.56541
$782.705
1000
$1.297054
$1297.054
请发送询价,我们将立即回复。
| Voltage - Supply Span (Max) | 5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.1V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 400 kHz |
| Current - Supply | 40µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 0.2 pA |
| Supplier Device Package | TSOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 12 µV |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 70 mA |
| Base Product Number | AD8603 |