
Analog Devices Inc.
型号:
AD7771BCPZ
封装:
64-LFCSP (9x9)
批次:
-
描述:
IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 64LFCSP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.028
$23.028
10
$21.242
$212.42
25
$20.28744
$507.186
80
$18.139186
$1451.13488
230
$17.30388
$3979.8924
440
$16.468506
$7246.14264
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply, Digital | 1.8V ~ 3.6V |
| Input Type | Differential, Single Ended |
| Configuration | MUX-PGA-ADC |
| Architecture | Sigma-Delta |
| Number of A/D Converters | 8 |
| Data Interface | SPI |
| Voltage - Supply, Analog | ±1.65V, 2.2V ~ 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 64-LFCSP (9x9) |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 64-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Ratio - S/H:ADC | - |
| Number of Inputs | 8 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | Simultaneous Sampling |
| Number of Bits | 24 |
| Package | Tray |
| Sampling Rate (Per Second) | 32k |
| Base Product Number | AD7771 |