
Analog Devices Inc.
型号:
AD7384-4BCPZ
封装:
24-LFCSP (4x4)
批次:
-
描述:
PSEUDO DIFFERL INPUT QUAD 14-BIT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$37.753
$37.753
10
$35.2241
$352.241
25
$33.7478
$843.695
80
$30.583948
$2446.71584
230
$29.529306
$6791.74038
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply, Digital | 1.65V ~ 3.6V |
| Input Type | Pseudo-Differential |
| Number of A/D Converters | 4 |
| Configuration | ADC |
| Architecture | SAR |
| Data Interface | Serial, SPI |
| Voltage - Supply, Analog | 3V ~ 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-LFCSP (4x4) |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 24-UFQFN Exposed Pad, CSP |
| Ratio - S/H:ADC | 0:4 |
| Number of Inputs | 4 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | Simultaneous Sampling |
| Number of Bits | 14 |
| Package | Tray |
| Sampling Rate (Per Second) | 4M |