
Analog Devices Inc.
型号:
AD7170BCPZ-REEL7
封装:
10-LFCSP-WD (3x3)
批次:
-
描述:
IC ADC 12BIT SIGMA-DELTA 10LFCSP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.5815
$3.5815
10
$3.21765
$32.1765
25
$3.0419
$76.0475
100
$2.63625
$263.625
250
$2.501084
$625.271
500
$2.244223
$1122.1115
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.25V |
| Input Type | Differential |
| Configuration | ADC |
| Architecture | Sigma-Delta |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Data Interface | SPI |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 5.25V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-LFCSP-WD (3x3) |
| Reference Type | External |
| Series | - |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad, CSP |
| Ratio - S/H:ADC | - |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 12 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sampling Rate (Per Second) | - |
| Base Product Number | AD7170 |