
Analog Devices Inc.
型号:
AD7124-4TRUZ-EP
封装:
24-TSSOP
批次:
-
描述:
IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 24TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.465
$23.465
10
$21.64005
$216.4005
25
$20.66744
$516.686
100
$18.479115
$1847.9115
250
$17.628124
$4407.031
500
$16.777133
$8388.5665
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply, Digital | 1.65V ~ 3.6V |
| Input Type | Differential, Pseudo-Differential, Single Ended |
| Configuration | MUX-PGA-ADC |
| Architecture | Sigma-Delta |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Data Interface | DSP, MICROWIRE™, QSPI™, and SPI™ |
| Voltage - Supply, Analog | ±1.8V, 2.7V ~ 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Ratio - S/H:ADC | 0:1 |
| Number of Inputs | 4 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | PGA, Temperature Sensor |
| Number of Bits | 24 |
| Package | Tube |
| Sampling Rate (Per Second) | 19.2k |
| Base Product Number | AD7124 |