
Analog Devices Inc.
型号:
AD1556ASZ
封装:
44-MQFP (10x10)
批次:
-
描述:
IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 44MQFP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$65.816
$65.816
10
$62.529
$625.29
25
$60.88398
$1522.0995
80
$56.35875
$4508.7
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.97V ~ 5.25V |
| Input Type | Single Ended |
| Configuration | MUX-PGA-ADC |
| Architecture | Sigma-Delta |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Data Interface | SPI |
| Voltage - Supply, Analog | 2.85V ~ 5.25V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 44-MQFP (10x10) |
| Reference Type | External |
| Series | - |
| Package / Case | 44-QFP |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 2 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 24 |
| Package | Tray |
| Sampling Rate (Per Second) | 16k |
| Base Product Number | AD1556 |