
Abracon LLC
型号:
ACML-0402-301-T
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.095
$0.095
10
$0.0722
$0.722
25
$0.0646
$1.615
50
$0.0475
$2.375
100
$0.04104
$4.104
250
$0.032376
$8.094
500
$0.027341
$13.6705
1000
$0.023028
$23.028
5000
$0.02051
$102.55
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 650mOhm |
| Impedance @ Frequency | 300 Ohms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Height (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ACML |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 100mA |
| Mfr | Abracon LLC |
| Filter Type | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |