
Bud Industries
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$60.135
$60.135
10
$50.2075
$502.075
50
$45.1725
$2258.625
100
$43.403125
$4340.3125
请发送询价,我们将立即回复。
| Area (L x W) | 170in² (1097cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 17.000" L x 10.000" W (431.80mm x 254.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 2.3 lbs (1 kg) |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Design | Open End(s) |
| Series | - |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Chassis |
| Height | 5.000" (127.00mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |