首页 / 晶体 / ABM8W-25.0000MHZ-8-B1U-T3
ABM8W-25.0000MHZ-8-B1U-T3
detaildesc
ABM8W-25.0000MHZ-8-B1U-T3
Abracon LLC
型号:
ABM8W-25.0000MHZ-8-B1U-T3
品牌:
Abracon LLC
描述:
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
库存 : 45602
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series ABM8W
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Abracon LLC
Frequency 25 MHz