
Abracon LLC
型号:
ABM8AIG-40.000MHZ-4-T
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 40.0000MHZ 18PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.76
$0.76
10
$0.67545
$6.7545
50
$0.63118
$31.559
100
$0.55784
$55.784
500
$0.528485
$264.2425
请发送询价,我们将立即回复。
| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Stability | ±100ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 35 Ohms |
| Series | ABM8AIG |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Abracon LLC |
| Frequency | 40 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |