
NKK Switches
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.0515
$6.0515
10
$5.45015
$54.5015
25
$5.1775
$129.4375
50
$4.95938
$247.969
100
$4.79598
$479.598
250
$4.550728
$1137.682
500
$4.196473
$2098.2365
1000
$4.005722
$4005.722
请发送询价,我们将立即回复。
| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Round, Button |
| Current Rating (Amps) | 0.4VA (AC/DC) |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Circuit | SPST-NO |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle, Vertical |
| Mechanical Life | 50,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | AB |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Type | Standard |
| Switch Function | Off-Mom |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Voltage Rating - AC | 28 V |
| Mfr | NKK Switches |
| Features | Sealed - Fully |
| Package | Box |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Base Product Number | AB11AV |