AA30D0512C
detaildesc
AA30D0512C
Delta Electronics
型号:
AA30D0512C
描述:
AC/DC CONVERTER 5V 12V 30W
用户指南
Product Status Obsolete
Efficiency 76%
Mfr Delta Electronics
Features DC Input Capable, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 12V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.41" L x 2.51" W x 1.01" H (112.0mm x 63.8mm x 25.6mm)
Number of Outputs 2
Current - Output 2 1.25 A
Power (Watts) 30W
Current - Output 1 3 A
Series AA30D (30W)