
KEMET
型号:
A700V825M016ATE045
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM POLY 8.2UF 20% 16V SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.071
$2.071
10
$1.6777
$16.777
50
$1.46376
$73.188
100
$1.28079
$128.079
500
$0.97584
$487.92
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Surface Mount Land Size | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 45mOhm |
| Series | AO-Cap A700 |
| Type | Polymer |
| Package / Case | 2917 (7343 Metric) |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.4 A @ 100 kHz |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 8.2 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | A700V |