
Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
A6T-8101(VNM)
封装:
-
批次:
-
描述:
SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8785
$2.8785
10
$2.71035
$27.1035
25
$2.46392
$61.598
100
$2.135505
$213.5505
250
$1.936062
$484.0155
500
$1.795253
$897.6265
1000
$1.666186
$1666.186
2500
$1.513654
$3784.135
5000
$1.408042
$7040.21
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Actuator Level | Flush, Recessed |
| Number of Positions | 8 |
| Termination Style | PC Pin |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Actuator Type | Slide (Standard) |
| Current Rating (Amps) | 25mA |
| Contact Finish | - |
| Circuit | SPST |
| Height Above Board | 0.142" (3.60mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Mechanical Life | 1,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Series | A6T |
| Body Material | - |
| Length | 0.837" (21.26mm) |
| Electrical Life | 1,000 Cycles |
| Contact Material | - |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Pitch | 0.100" (2.54mm), Full |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Washable | No |
| Base Product Number | A6T |