
Hoffman Enclosures, Inc.
型号:
A604CHQR
封装:
-
批次:
-
描述:
JUNCTION BOX STEEL 6"L X 4"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$100.548
$100.548
5
$93.8429
$469.2145
10
$92.1671
$921.671
25
$90.4913
$2262.2825
50
$89.15085
$4457.5425
100
$87.13989
$8713.989
请发送询价,我们将立即回复。
| Area (L x W) | 24.0in² (155cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 5.984" L x 4.016" W (152.00mm x 102.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 2.5 lbs (1.1 kg) |
| Ratings | IP65, NEMA 12, 13, UL-508A |
| Thickness | 16 Gauge |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | - |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hoffman Enclosures, Inc. |
| Container Type | Junction Box |
| Height | 2.992" (76.00mm) |
| Features | Sealing Gasket, Wall Mount |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | A604 |