
Eaton - Electronics Division
型号:
A38740804
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.437"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.129
$13.129
10
$12.1239
$121.239
25
$11.73782
$293.4455
50
$10.96547
$548.2735
100
$10.811
$1081.1
250
$10.038802
$2509.7005
500
$9.845743
$4922.8715
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Top Termination | Screws |
| Voltage Rating | 600V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 30A |
| Terminal Screw Material | Brass |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Wire Gauge | 10-22 AWG |
| Product Status | Active |
| Bottom Termination | Wire Wrap, Insulated |
| Series | A38 |
| Terminal Screw Finish | Nickel |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Pitch | 0.437" (11.10mm) |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Features | - |
| Number of Circuits | 8 |
| Package | Bulk |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Number of Wire Entries | 8 |