
MEAN WELL USA Inc.
型号:
A302-300-F3
封装:
-
批次:
-
描述:
INVERTER 24VDC 300W 1 OUTLET
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Remote Capability | No |
| Connector - AC Output | - |
| Connector - Voltage Input | Cigarette Lighter Plug |
| Size | 6.50" L x 3.46" W x 2.91" H (165.0mm x 88.0mm x 74.0mm) |
| Power - Output Continuous | 300 W |
| Power - Output Surge | 600 W |
| Product Status | Active |
| Series | A300-300 |
| Type | Inverter |
| AC Outlets | 1 |
| Region Utilized | Europe |
| Voltage - Output | 230VAC |
| Mfr | MEAN WELL USA Inc. |
| Features | - |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 24VDC |
| Base Product Number | A302-300 |