
Omron Automation and Safety
型号:
A22NE-M-PD11-C
封装:
-
批次:
-
描述:
E-STOP 40MM 1NO/1NC TURN RESET
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$85.367
$85.367
5
$80.2408
$401.204
10
$72.5591
$725.591
25
$68.29056
$1707.264
50
$62.95536
$3147.768
100
$59.75424
$5975.424
请发送询价,我们将立即回复。
| Reset Operation | Twist |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Spring Terminal |
| Current Rating (Amps) | 5A (AC), 2A (DC) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.30mm Dia |
| Circuit | DPST-NO/NC |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 24 VAC/DC |
| Includes | - |
| Series | A22NE-PD |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-Off, Off-On |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | A22NE |