
Laird Technologies - Thermal Materials
型号:
A17916-18
封装:
-
批次:
-
描述:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$27.9775
$27.9775
10
$26.3283
$263.283
25
$24.68328
$617.082
50
$23.0375
$1151.875
100
$22.2148
$2221.48
250
$20.980674
$5245.1685
请发送询价,我们将立即回复。
| Usage | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Square |
| Digi-Key Storage | - |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | Gray |
| Backing, Carrier | - |
| Material | Silicone, Ceramic Filled |
| Outline | 228.60mm x 228.60mm |
| Thermal Conductivity | 2.0W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.180" (4.57mm) |
| Series | Tflex™ B200 |
| Type | Gap Filler Pad, Sheet |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Mfr | Laird Technologies - Thermal Materials |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 24 Months |
| Adhesive | Tacky - Both Sides |
| Base Product Number | A17916 |