
Eaton - Electronics Division
型号:
A102220
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.325"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.6775
$14.6775
10
$13.55745
$135.5745
25
$13.12596
$328.149
50
$12.26241
$613.1205
100
$12.0897
$1208.97
250
$11.22615
$2806.5375
500
$11.010272
$5505.136
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Top Termination | Screws |
| Voltage Rating | 250V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Wire Gauge | 14-22 AWG |
| Product Status | Active |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | Magnum® A1000 |
| Terminal Screw Finish | Zinc |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Pitch | 0.325" (8.26mm) |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Features | - |
| Number of Circuits | 20 |
| Package | Bulk |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Number of Wire Entries | 20 |