
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6175
$0.6175
2000
$0.5985
$1197
3000
$0.5795
$1738.5
6000
$0.551
$3306
19000
$0.5225
$9927.5
请发送询价,我们将立即回复。
| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 80.0µin (2.03µm) |
| Contact Finish | Tin |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Picoflex 92315 |
| Length | 0.361' (110.00mm, 4.33") |
| Mfr | Molex |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Features | - |
| Package | Box |
| Cable Termination | IDC |
| Base Product Number | 92315 |