
Amphenol ICC (FCI)
型号:
91911-31569LF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN HDR 69POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.821
$6.821
10
$6.1674
$61.674
25
$5.82616
$145.654
50
$5.68385
$284.1925
100
$5.399705
$539.9705
250
$4.83132
$1207.83
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 69 |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |
| Contact Finish | Gold or Gold, GXT™ |
| Height Above Board | 0.147" (3.72mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Conan™, MezzSelect™ |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Connector Type | Header, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 7mm |
| Base Product Number | 91911 |