
Weidmüller
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.558
$20.558
10
$19.7391
$197.391
25
$19.05396
$476.349
50
$18.36844
$918.422
100
$17.8201
$1782.01
250
$17.477454
$4369.3635
500
$17.134751
$8567.3755
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 9mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | - |
| Fuse Type | 5mm x 20mm |
| Terminal - Width | 8.0mm |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 2 |
| Series | - |
| Type | Disconnect, Feed Through |
| Disconnect Type | Fuse, Lever |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Weidmüller |
| Material - Insulation | - |
| Features | LED |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-4mm² |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-26 AWG |