
CNC Tech
型号:
912M-2-3-01000-PL
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLEX 10M
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$36.3755
$36.3755
10
$31.8497
$318.497
25
$30.47334
$761.8335
50
$29.49028
$1474.514
100
$28.50722
$2850.722
250
$26.9344
$6733.6
请发送询价,我们将立即回复。
| Insertion Loss | 0.30dB |
| Operating Temperature | - |
| Cable Type | - |
| 1st Connector | LC Duplex |
| 2nd Connector | SC Duplex |
| Jacket (Insulation) Material | - |
| Fiber Type | 50/125 |
| Product Status | Active |
| Ratings | OFNP |
| Series | - |
| Length - Overall | 32.8' (10.0m) |
| Type | Multimode, Duplex, OM3 |
| Mfr | CNC Tech |
| Color - Cable | Aqua |
| Cable Diameter | 0.08" (2.0mm) |
| Return Loss | - |
| Features | Plenum |
| Package | Bag |
| Color - Connectors | Beige |
| Bend Radius | - |
| Base Product Number | 912M-2-3 |