
Coto Technology
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.2665
$15.2665
10
$13.56695
$135.6695
25
$12.88884
$322.221
50
$12.21054
$610.527
100
$11.53224
$1153.224
250
$10.514676
$2628.669
500
$9.836319
$4918.1595
1000
$9.327537
$9327.537
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 200VAC, 200VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 500 mA |
| Coil Current | 13.3 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 375 Ohms |
| Must Release Voltage | 0.4 VDC |
| Product Status | Active |
| Contact Form | DPST-NO (2 Form A) |
| Seal Rating | - |
| Series | 9092 |
| Operate Time | 0.75 ms |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Mfr | Coto Technology |
| Must Operate Voltage | 3.75 VDC |
| Release Time | 0.5 ms |
| Features | Diode, EMI Shielded |
| Package | Tube |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | 9092 |