
Amphenol RF
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.981
$18.981
10
$16.4483
$164.483
25
$15.5895
$389.7375
50
$15.3634
$768.17
100
$13.556025
$1355.6025
250
$12.65229
$3163.0725
500
$12.38116
$6190.58
请发送询价,我们将立即回复。
| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol RF |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Features | - |
| Insertion Loss | 0.3dB |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Zinc Die Cast |
| Connector Style | SMB |
| Housing Color | Gold |
| Package | Bulk |
| Shield Termination | Solder |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 75Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 903-512J |