
Schneider Electric
型号:
9007CO6
封装:
-
批次:
-
描述:
SNAP SWITCH 600V 10AMP CO +OPTIO
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Operating Position | - |
| Operating Temperature | -29°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | IP20 |
| Release Force | - |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Round (Pin Plunger) |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC), 1A (DC) |
| Circuit | DPST-NO (DB) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Series | 9007 |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Switch Function | Off-Mom |
| Operating Force | - |
| Overtravel | - |
| Electrical Life | - |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Pretravel | - |
| Features | - |
| Package | Box |
| Differential Travel | - |