
Coto Technology
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.299
$2.299
10
$2.1584
$21.584
25
$1.919
$47.975
50
$1.82305
$91.1525
100
$1.7271
$172.71
250
$1.5352
$383.8
500
$1.43925
$719.625
1000
$1.3433
$1343.3
5000
$1.295325
$6476.625
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 200VAC, 200VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 500 mA |
| Coil Current | 12 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 1 kOhms |
| Must Release Voltage | 1 VDC |
| Product Status | Active |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | - |
| Series | 9000, Spartan |
| Operate Time | 0.5 ms |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | Coto Technology |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Release Time | 0.2 ms |
| Features | Diode |
| Package | Tube |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | 9007 |