
APEM Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$263.3495
$263.3495
5
$259.4773
$1297.3865
10
$247.85785
$2478.5785
25
$232.36696
$5809.174
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Wire Leads |
| Functions, Extra | - |
| Actuator Type | Joystick |
| Current Rating (Amps) | 1A (AC) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 41.00mm Dia |
| Contact Finish | Gold |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Series | 8000 |
| Type | Joystick, 2 - Axis |
| Switch Function | 8-Way Directional |
| Operating Force | 130gf |
| Voltage - Supply | - |
| Electrical Life | - |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Output | Digital (Mechanical Switch) |
| Contact Material | - |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 8BE2SE |