
Amphenol ICC (FCI)
型号:
89361-116LF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT 16POS IDC 28AWG GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.3085
$2.3085
10
$2.0102
$20.102
25
$1.9247
$48.1175
50
$1.88195
$94.0975
100
$1.796355
$179.6355
250
$1.62526
$406.315
500
$1.496934
$748.467
1000
$1.283089
$1283.089
2500
$1.197551
$2993.8775
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 16 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Fastening Type | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Product Status | Active |
| Series | Minitek® 2.00mm |
| Wire Type | Ribbon Cable |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Features | Feed Through |
| Package | Bulk |
| Cable Termination | IDC |
| Base Product Number | 89361 |