
Keystone Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2945
$0.2945
25
$0.23902
$5.9755
100
$0.215935
$21.5935
250
$0.202084
$50.521
500
$0.17898
$89.49
1000
$0.139536
$139.536
2500
$0.127576
$318.94
5000
$0.119605
$598.025
请发送询价,我们将立即回复。
| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Between Board Height | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Length - Overall | 1.060" (26.92mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.156" (3.96mm) 5/32" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Support Hole Diameter | 0.156" (3.96mm) 5/32" |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | Winged |
| Package | Bag |