
Keystone Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2565
$0.2565
25
$0.20862
$5.2155
100
$0.17708
$17.708
250
$0.166896
$41.724
500
$0.14991
$74.955
1000
$0.117439
$117.439
2500
$0.107654
$269.135
5000
$0.104396
$521.98
请发送询价,我们将立即回复。
| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Between Board Height | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Length - Overall | 1.055" (26.80mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Support Hole Diameter | 0.156" (3.96mm) 5/32" |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | Winged |
| Package | Bag |