
Würth Elektronik
型号:
865081743003
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 3.3UF 20% 80V SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2565
$0.2565
50
$0.2337
$11.685
100
$0.20425
$20.425
500
$0.17955
$89.775
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.217" (5.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 80 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 17 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Series | WCAP-ASLI |
| Package / Case | Radial, Can - SMD |
| Ripple Current @ High Frequency | 25.5 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Capacitance | 3.3 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance | 7.26 Ohms |