
Würth Elektronik
型号:
861021483007
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.5575
$5.5575
50
$4.4935
$224.675
100
$4.0584
$405.84
250
$3.33355
$833.3875
500
$2.827219
$1413.6095
1000
$2.53746
$2537.46
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.890" (48.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 820 mA @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | WCAP-AIG5 |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.1316 A @ 100 kHz |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Capacitance | 120 µF |
| Package | Tray |