
Würth Elektronik
型号:
861021483001
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 33UF 20% 450V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.869
$2.869
50
$2.32085
$116.0425
100
$2.0957
$209.57
250
$1.72235
$430.5875
500
$1.4592
$729.6
1000
$1.31005
$1310.05
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.102" (28.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 240 mA @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | WCAP-AIG5 |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 367.2 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Capacitance | 33 µF |
| Package | Tray |