
Qualtek
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.7125
$19.7125
10
$19.09595
$190.9595
30
$18.480036
$554.40108
40
$17.864038
$714.56152
80
$16.015936
$1281.27488
230
$15.399994
$3541.99862
440
$15.091985
$6640.4734
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Configuration | Two Stage |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | 850 |
| Inductance | L1 - 1.2mH, L2 - 40µH |
| Mfr | Qualtek |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Tray |
| Voltage - Rated AC | 115V, 250V |
| Current | 10 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 850-10 |