
Amphenol ICC (FCI)
型号:
84512-102
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN ARRAY PLUG 100POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.0565
$23.0565
10
$20.1894
$201.894
25
$19.3173
$482.9325
50
$18.6941
$934.705
100
$18.070995
$1807.0995
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 10 |
| Number of Positions | 100 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.132" (3.35mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MEG-Array®, MezzSelect™ |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Connector Type | Array, Male Pins |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 4mm |
| Base Product Number | 84512 |