
Amphenol ICC (FCI)
型号:
84500-202LF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN ARRAY PLUG 300POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$35.1405
$35.1405
10
$30.77145
$307.7145
25
$29.44164
$736.041
50
$28.49202
$1424.601
100
$27.54221
$2754.221
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 10 |
| Number of Positions | 300 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold or Gold, GXT™ |
| Height Above Board | 0.132" (3.35mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MEG-Array®, MezzSelect™ |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Connector Type | Array, Male Pins |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 4mm, 5.5mm, 8mm |
| Base Product Number | 84500 |