
Belden Inc.
型号:
83349E 009100
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CABLE 4CON 22AWG WHT SHLD 100'
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -65°C ~ 200°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Silver Coated |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0110" (0.279mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Tetrafluoroethylene (TFE) |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | 85% |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Conductor Insulation | Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP) |
| Conductor Strand | 19/34 |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Material | Copper, Silver Coated |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.163" (4.14mm) |
| Number of Conductors | 4 |
| Base Product Number | 83349E |