
Keystone Electronics
型号:
8296
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN QC TAB 18-22AWG 0.187 CRIMP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7315
$0.7315
25
$0.62054
$15.5135
100
$0.606195
$60.6195
250
$0.568556
$142.139
500
$0.50578
$252.89
1000
$0.379174
$379.174
2500
$0.344698
$861.745
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Fully Insulated |
| Tab Width | 0.187" (4.75mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Color | Red |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.870" (22.10mm) |
| Insulation Diameter | 0.145" (3.68mm) |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Contact Material | Copper |
| Features | - |
| Package | Bulk |