
Würth Elektronik
型号:
820446211E
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
DISK VARISTOR HIGHSURGE 14MM; 62
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.33
$1.33
5
$1.1286
$5.643
10
$1.08585
$10.8585
20
$0.95665
$19.133
50
$0.81035
$40.5175
250
$0.78945
$197.3625
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 900 V |
| Capacitance @ Frequency | 200 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 1 kV |
| Varistor Voltage (Max) | 1.1 kV |
| Series | - |
| Energy | 283J |
| Package / Case | Disc 14mm |
| Maximum AC Volts | 625 V |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 825 V |
| Current - Surge | 6 kA |