
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
8-55852-2
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RING CIRC 14-16AWG #10
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.767
$1.767
10
$1.61215
$16.1215
25
$1.56408
$39.102
50
$1.54831
$77.4155
100
$1.43716
$143.716
250
$1.413372
$353.343
500
$1.286338
$643.169
1000
$1.151352
$1151.352
2500
$1.06401
$2660.025
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Insulated with Heat Shrink |
| Color | Blue |
| Width - Outer Edges | 0.310" (7.87mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Product Status | Active |
| Stud/Tab Size | 10 Stud |
| Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Series | - |
| Length - Overall | 1.218" (30.94mm) |
| Insulation Diameter | 0.190" (4.83mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Copper, ETP |
| Material - Insulation | Polyolefin |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 55852 |